Teirautis tel.: +370 604 40400
Produktai
Apie mus
 
            VIPlangai.lt – viena iš įmonės „UAB Novo grupė“, veikiančios  nuo 1996 m.,veiklos sričių. Gamintojų kainomis prekiaujame aukštos klasės plastikiniais, mediniais langais ir durimis, aliuminio konstrukcijomis, lauko ir vidaus durimis, garažo vartais, terasų sistemomis, stoglangiais, lauko ir vidaus palangėmis,  apsauginėmis žaliuzėmis bei tinkleliais nuo vabzdžių . Turime visus reikiamus Europos Sąjungos reglamentuotus produkcijos sertifikatus, kurie užtikrina aukštą įmonės teikiamų gaminių bei paslaugų kokybę.
            Statant ar renovuojant namą siūlome naudoti kokybiškus produktus, kurie užtikrins nedidelius šildymo kaštus ar išlaidas. Mūsų specialistai padės Jums išsirinkti tinkamiausią produktą, labiausiai atitinkantį Jūsų poreikius įrenginėjant būstą.
 
            Mūsų vizija – užsitarnauti Jūsų pasitikėjamą grindžiant savo veiklą aukštos kokybės paslaugomis bei produktais, maksimaliai tenkinančiais Jūsų poreikius.
            Mūsų misija – siekti operatyvaus ir efektyvaus mūsų įmonės teikiamų paslaugų atlikimo, užmezgant ilgalaikius bendradarbiavimo ryšius su klientais ir partneriais.
            Mūsų tikslas – aukšta prekių ir darbų kokybė, glaudus ir patikimas bendradarbiavimas, klientų lūkesčių įgyvendinimas bei nuolatinis tobulėjimas.     
   
Mylime ir suprantame savo darbą – todėl ir Jūs liksite patenkinti, VIPlangai.lt
 
Lauksime Jūsų skambučių: Mob.: +370 604 40400 
Jūsų laiškų: info@viplangai.lt
 
 Vilnius. Tel.: +370 604 40400